×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱ تیر - ۱۳۹۷  
false
true
این مرد اینکاره نیست!

پایشگر- رها دربند: آقای روحانی پیش از این گفتیم و تاکید کردیم کلید دار بانک مرکزی اراده و توانایی کنترل بازار ارز و آرامش بخشیدن به وضعیت اقتصادی را ندارد.

آقای رئیس جمهوری! الان هم همسو با سایر منتقدان اقتصادی شما یک بار دیگر تاکید می کنیم آقای سیف به درد اداره بانک مرکزی نمی خورد.اما متاسفانه در دولت گوش شنوایی برای اجابت این درخواست ملی وجود ندارد.

از همان زمانی که مشکلات موسسات مالی و اعتباری کم کم داشت به یک بحران واقعی تبدیل می شد که صد البته کلید دار این عرصه نیز در علت آن مقصر بود، کمتر گوش شنوایی برای پاسخ به این تقاضای منطقی پیدا می شد، اما بالاخره این وضعیت تبعات تلخی به دولت وارد کرد و اتفاقی افتاد که همه نتایج بسیار تلخ آن را در کف خیابان ها دیدیم.

واقعیت این است که در رشد این موسسات مالی بی انضباط فقط عده ای سودجو دخیل نبودند بلکه خود جناب سیف و مسوولان بانک مرکزی نیز که با پنهان کاری و نگفتن حقایق مردم را در هچل انداختند، بیشتر مقصر بودند، اما باز هم رئیس جمهوری از کنار این مساله به راحتی گذشت تا این وضعیت مانند آتش زیر خاکستر شود.

اکنون که نرخ ارز و طلا به اصطلاح  افسار پاره کرده و کسی هم پاسخگو نیست، یک بار دیگر از شما آقای رئیس جمهوری درخواست داریم تا دیر نشده با ترمیم کابینه به ویژه در حوزه اقتصاد خون تازه ای به شریان های اقتصادی کشور وارد کرده و بیش از این نگذارید بازار ارز و طلا روزگار مردم و اقتصاد کشور را بیش از این سیاه و تاریک کند.

افزایش سرسام آور نرخ ارز و پایین آوردن ناچیز نرخ آن در طی چند روز شاهکاری نیست که دولت بخواهد به آن بنازد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false