×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱ تیر - ۱۳۹۷  
false
true
عقد قراردادی مهم با سروش رسانه

پایشگر- شرکت مبین وان کیش از عقد قرارداد با شرکت سروش رسانه و افزایش درآمدهای آن خبر داد و جزئیات این قرارداد را تشریح کرد.
به گزارش پایشگر، این قرارداد با محوریت مشارکت در فروش محصولات ارزش افزوده مبتنی بر IVR درشبکه هاب مخابراتی تحت نفوذ شرکت مبین وان کیش با شرکت سروش رسانه منعقد شده است. نحوه تسویه قرارداد مذکور شصت روز کاری پس از تاریـخ پایان هر دوره خـدمات که به صورت دوره های خـدماتی از ابتدای هر سال شـروع و به صورت ماهانه است، تعیین شده و به عبارت دیگر، فروردین و اردیبهشت امسال اولین دوره خدماتی سال جاری است.

شرکت مبین وان کیش همکـاری و مشـارکت طرفین در فروش محتوای دیجیتـال بر بستر شـبکه ارتبـاطی مخابرات ایران و همراه اول با تکیه بر زیرساخت IVR ایران را ساز و کار اجرای این قرارداد اعلام کرد.

این مجموعه در نامه شفاف سازی خود تاکید کرد که اکثر قراردادهای شرکت مبین وان کیش فاقد مبلغ است و در صورت تحقق اهـداف و جـذب مشترک قرارداد به درآمـدزایی می رسـد و تـا این مرحله قرارداد اهمیت ریالی جهت افشا ندارد.

علاوه بر این، شـرکت سـروش رسانه متعهد است فرصت های تبلیغاتی ناشی از قرارداد خود با شرکت توسعه کسب و کار ایرانی-توسکا را در قرارداد حاضر به کار بندد که تا قبل از انجام این مهم، قرارداد حاضـر در زمره قراردادهای بااهمیت قرار نمی گیرد و تا عملیاتی شدن این امر و تثبیت درآمد حاصـله الزامی برای اطلاع رسانی نبود. از آنجاییکه میانگین درآمـد روزانه اردیبهشت ماه خـدمات ارزش افزوده بر بستر تلفن ثابت از ۲۱۷ میلیون ریال به میانگین درآمد روزانه ۶۰۰ میلیون ریال افزایش یافته است، اهمیت این قرارداد در سطح افشای رویدادهای بااهمیت قرار گرفته است. بدین ترتیب در صورت ادامه تبلیغات گسترده تلویزیونی توسـط شرکت سروش رسانه و تداوم درآمد حاصله، پیش بینی درآمد سال جاری نیز تعدیل خواهد شد.
منبع: اکوناپرس

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false