×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳ خرداد - ۱۳۹۷  
false
true
کیک هایی با طعم عشق،هنروتجربه

پایشگر_عادت کرده‌ایم که وقتی به کافه ای می رویم،کنار قهوه یا هر نوشیدنی دیگری،کیکی هم بخوریم . حالا کیک های متنوع و خوشمزه در اغلب کافه های تهران،سرو می شود.کیک هایی یک شکل و با طعم و مزه ای خاص. حکایت تکرار این طعم ها و مزه ها،حکایت پشتکار و خلاقیت است.

سال ۸۸سامان اقتداری،دست به تولید کیک زد،آن هم فقط برای کافه هو هتل ها ا،چراکه کیک های کافه ها،ویژگی هایی متفاوت از سایر کیک ها همچون قنادی ها دارند.کیک کافه ها شیرینی کمتری دارند و در واقع مکمل نوشیدنی هستند اما کافه ها اغلب از کیک های شیرین شیرینی فروشی ها استفاده می کردند.
اقتداری می گوید: کارگاه ما در محمد شهر کرج است و ما روزانه حداقل ۶۵۰کیک را برای کافه ها آماده می کنیم.البته این میزان،دائم در نوسان استو حتی تا ۱۱۰۰ کیک هم داشته ایم.
این کارآفرین می گوید: نیروهای ما،جوانان تحصیل کرده،با انگیزه و خوش ذوق هستند ودر حال حاضر ۶۵نفر با ما همکاری دارندو انواع کیک را برای فروشگاه ها و کافه ها آماده می کنند.یکی از ویژگی های کیک های ما این است که ما محصولاتی کم کالری را تولید می کنیم.درواقع ما محصولات رژیمی نداریم بلکه محصولات ما کم کالری هستند و این به دلیل استفاده از شکر قهوه‌ای است.یکی دیگر از ویژگی های تولیدات ما این است که از مواد نگهدارنده استفاده نمی کنیم.
اقتداری می گوید:سعی می کنیم که با به کارگیری استاندارد ها و سطوح بهداشتی بالا و سال ها تجربه،انواع کیک و دسر را به کافی شاپ ها،هتلها و رستوران های ایتالیایی و سنتی عرضه کنیم و به همین دلیل هم مشتریان خاص خود را پیدا کرده ایم.

او در مورد توزیع محصولشان می گوید:در تهران به صورت مویرگی توزیع می کنیم و در شهرستان ها هم طبق سفارش.

او در مورد گسترش کارش می گوید: ما علاوه بر تهران در کرج،شیراز و همدان هم مشتریانی داریم اما بیشترین حجم مشتریان ما در تهران،شیراز و کرج هستند.البته در برخی از مواقع،به صورت مقطعی در شهرستان ها مثل شمال هم فعالیت داریم.

اقتداری همچنین می گوید: استفاده از مواد اولیه تازه،از ویژگی های کارماست وبا توجه به خواست مشتریان،محصولات خود را تولید می کنیم
او در پایان می گوید: شعار ما،«عشق،هنرو تجربه»است و برهمین اساس هم به کارمان ادامه می‌دهیم.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false