×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳ اردیبهشت - ۱۳۹۷  
false
true
یک فوریت لایحه افزایش نرخ کرایه‌های اتوبوس و تاکسی به تصویب رسید

پایشگر- اعضای شورای اسلامی شهر تهران با بررسی یک فوریت لایحه نرخ کرایه تاکسی، اتوبوس و مینی‌بوس در سال ۹۷ موافقت کردند.

به گزارش پایشگر، در جلسه علنی روز یکشنبه شورای شهر تهران یک فوریت نرخ کرایه تاکسی‌ در سال ۹۷ و کرایه اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌ها در دستور کار قرار گرفت.

محسن پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه نرخ پیشنهادی تاکسی‌ به طور تخصصی پیش از سال در شهرداری تنظیم شد، اما تنظیم لایحه و مقررات آن تا قبل از تعطیلات به طول انجامید؛ بنابراین با یک فوریت پس از تعطیلات نوروز به صحن آمد.

محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا نیز با بیان اینکه موافق یک فوریت است، اما چرا اِنقدر دیر این لایحه به شورا ارائه شده است؟ گفت: باید این لایحه زودتر در دستور کار قرار گیرد.

الهام فخاری نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران نیز در این جلسه با بیان اینکه به یک فوریت اعتراضی ندارم، اما چرا طرح‌ها و وظایف‌ مأموریتی که باید زودتر به شورا ارائه شود، به صورت فوریت ارسال می‌شود؟ گفت: چندین‌بار است که طرح‌ها و لوایح با فوریت به شورا ارائه شده و این موضوع تکرار می‌شود.

الویری نیز در توضیح این موضوع گفت: اگر موضوع دوفوریتی بود، این انتقاد وارد بود اما یک فوریت یعنی این موضوع در کمیسیون خارج از نوبت و در صحن نیز یک فوریت بررسی شود.

وی ادامه داد: قیمتگذاری باید در ابتدای سال به نتیجه برسد و زمان را از دست ندهیم.

در نهایت این دو مصوبه با ۲۰ موافق و یک رأی مخالف به تصویب رسید.

مهر

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false