×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۲ تیر - ۱۴۰۳  
false
true
اعلام آخرین جزئیات طرح نهضت ملی مسکن به تفکیک استان‌ها/ ثبت نام ۶۹۹۷۲۰۲ متقاضی در طرح نهضت ملی مسکن

اعلام آخرین جزئیات طرح نهضت ملی مسکن به تفکیک استان‌ها/ ثبت نام ۶۹۹۷۲۰۲ متقاضی در طرح نهضت ملی مسکن

اخبار بانک و بیمه پایشگر– معاونت مسکن و ساختمان به استناد ماده ۱۹ قانون جهش تولید مسکن، با انتشار گزارشی، جزئیات اقدامات انجام شده وزارت راه و شهرسازی برای اجرای قانون جهش تولید مسکن را اعلام و از ثبت نام شش میلیون و ۹۹۷ هزار و ۲۰۲ متقاضی دراین طرح خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگر به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، معاونت مسکن و ساختمان به استناد ماده ۱۹ قانون جهش تولید مسکن در خصوص ارائه گزارش عملکرد این قانون به کمیسیون عمران و انتشار عمومی بر اساس روال گذشته گزارش جزئیات اقئامات صورت گرفته را تا پایان سه ماهه نخست سال ۱۴۰۳ منتشر کرد.
بر اساس گزارش اعلام شده، شش میلیون و ۹۹۷ هزار و ۲۰۲ متقاضی در طرح نهضت ملی مسکن در سراسر کشور ثبت نام کرده اند که تاکنون یک میلیون و ۸۴۶ هزار و ۶۸۸ متقاضی به تایید نهایی رسیده اند از این میان در استان تهران ۹۱۹ هزار و ۲۸۲ متقاضی ثبت نام کرده اند که تعداد ۵۴۸ هزار و ۶۰۰ متقاضی تایید نهایی شده اند.
همچنین جزئیات عملکرد بانک‌ها در انعقاد قرارداد طرح نهضت ملی مسکن نشان از تحقق ۲۸ درصدی نسبت به سهمیه آنها دارد.
بر اساس این گزارش تاکنون برای ساخت یک میلیون و ۷۲ هزار و ۷۰۱ واحد مسکونی در قالب انبوه سازی و واگذاری زمین دولتی به صورت اجاره ۹۹ ساله در شهرها واگذار شده است.
در گزارش عملکرد قانون جهش تولید مسکن ، متن کامل تفاهم نامه صدور پروانه ساختمانی در طرح های حمایتی تأمین مسکن بین وزرای راه و شهرسازی و کشور در یان گزارش آمده است.

false
true
false
false

true