×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۹ بهمن - ۱۴۰۱  
false
true
افزایش قیمت بلیت هواپیما ابلاغ نشده/ شرکتی که قیمت‌ها را افزایش دهد، تخلف کرده‌ است

افزایش قیمت بلیت هواپیما ابلاغ نشده/ شرکتی که قیمت‌ها را افزایش دهد، تخلف کرده‌ است

اخبار اقتصادی پایشگر- سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت ابلاغیه افزایش قیمت بلیت هواپیما صادر نشده است و هر شرکتی که به این کار اقدام کند، تخلف کرده است و بنابر قانون با آنها برخورد می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگر ، درحالی که اخباری مبنی‌بر افزایش قیمت بلیت هواپیما از سوی برخی از ایرلاین‌ها به ‌گوش می‌رسد، سازمان هواپیمایی این موضوع را غیرقانونی می‌داند. اگرچه در ماه‌های اخیر زمزمه‌هایی از افزایش قیمت شنیده می‌شد، اما تا کنون خبر رسمی از این موضوع منتشر نشده است.

در این راستا میراکبر رضوی -سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری- در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: ابلاغیه افزایش قیمت بلیت هواپیما از طرف سازمان هواپیمایی صادر نشده است و هر شرکتی که به این کار اقدام کند، تخلف کرده و بنابر قانون با آنها برخورد می‌شود.

او همچنین تاکید کرد: درصورتی که مردم با افزایش قیمت بلیت مواجه شدند، حتما اعلام کنند و سازمان به این موضوع ورود خواهد کرد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری درباره تصمیم‌گیری برای تغییر قیمت بلیت نیز اظهار کرد: این موضوع در دست اقدام است و بحث‌های تخصصی برای آن انجام می‌شود؛ شرکت‌ها درخواست افزایش قیمت دارند که در کمیته بررسی می‌شود و در نهایت ابلاغ می‌شود، اما هنوز چیزی ابلاغ نشده است.

false
true
false
false

true