×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۳  
false
true
بیمارستان ۹ دی در جنوب تهران راه اندازی می شود

بیمارستان ۹ دی در جنوب تهران راه اندازی می شود

اخبار اجتماعی پایشگر- معاون بهداشت، درمان و دفاع زیستی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از راه اندازی بیمارستان نیروهای مسلح ۹ دی در شهرری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگر، سردار احمد عبداللهی پیش از ظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان در حال احداث ۹ دی ری در جمع خبرنگاران گفت: شهرری و مناطق حاشیه‌ای این شهرستان یکی از مناطق پر جمعیتی است که نیروهای مسلح بیمارستانی در آن نداشتند.

وی اضافه کرد: بر همین اساس در پی راه اندازی بیمارستانی بدین منظور بودیم، تا با تسهیل گری خدمات به مردم و نیروهای مسلح و خانواده‌های آن‌ها این کاستی جبران شود.

معاون بهداشت، درمان و دفاع زیستی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: همکاران بنده در سپاه سیدالشهدا بر آن شدند که بیمارستان ۹ دی ری راه اندازی شود.

وی در خصوص میزان پیشرفت عملیات احداث این بیمارستان گفت: راه اندازی این بیمارستان تقریباً به پایان رسیده و با تجهیز می‌تواند در حوزه‌های تخصصی مختلف درمانی خدمت رسانی کند.

عبداللهی موضوع درمان را از موضوعات بسیار مهم برای آحاد جامعه و از دغدغه‌های مردم دانست. گفت: هرچقدر این دغدغه را برای مردم از بین ببریم، کمک بسیار بزرگی انجام شده است.

false
true
false
false

true