×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۲ تیر - ۱۴۰۳  
false
true
تمهیدات ترافیکی نمایشگاه کتاب ۱۴۰۲ تشریح شد

تمهیدات ترافیکی نمایشگاه کتاب ۱۴۰۲ تشریح شد

اخبار فرهنگی هنری پایشگر- معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی نمایشگاه کتاب ۱۴۰۲ را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگر، سرهنگ احسان مؤمنی در خصوص فعالیت نمایشگاه بین المللی کتاب ۱۴۰۲ گفت: نمایشگاه بین المللی کتاب از روز چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت تا روز شنبه ۳۰ اردیبهشت از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰ در مصلی حضرت امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود. از طرفی با توجه به حضور گسترده هموطنان از اقصی نقاط کشور جهت بازدید از نمایشگاه مذکور اتخاذ تمهیدات و تدابیر ویژه ترافیکی جهت انتظام بخشی به عبور و مرور در معابر پیرامونی محل برگزاری نمایشگاه ضروری می‌باشد.

سرهنگ مؤمنی درخصوص مأموریت‌های پلیس راهور تهران بزرگ ویژه نمایشگاه کتاب گفت: پلیس راهور تهران بزرگ ضمن پوشش ترافیکی معابر مرتبط با نمایشگاه اقدامات ترافیکی در جهت تسهیل تردد و بازدید شرکت کنندگان را در برنامه دارد.

سرهنگ مؤمنی در خصوص اعمال محدودیت توقف گفت: اعمال محدودیت‌های توقف وسایل نقلیه از ساعت ۰۸:۰۰ به صورت روزانه در طول برگزاری نمایشگاه در بزرگراه شهید سلیمانی حدفاصل بزرگراه مدرس تا خیابان قنبرزاده، خیابان قنبرزاده حدفاصل خیابان شهید بهشتی تا بزرگراه شهید سلیمانی در هر دو مسیر، خیابان شهید بهشتی حدفاصل قنبرزاده تا خیابان پاکستان، خیابان‌های مفتح و پاکستان برقرار خواهد بود.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص محل توقف وسایل نقلیه ادامه داد: پارکینگ چهل سرا ورودی از خیابان شهید مفتح خیابان نقدی و خیابان مطهری خیابن جهانتاب جهت استفاده وسایل نقلیه شخصی سواری در نظر گرفته شده و همچنین پارکینگ‌های داخلی مصلی امام خمینی (ره) جهت پارک تاکسی، سرویس ناشران، کارکنان و پارکینگ شماره ۲۷ ورودی از درب اصلی شماره ۱ در خیابان شهید بهشتی جهت پارک موتورسیکلت و پارکینگ‌های شماره ۶ و ۷ واقع در خیابان قنبرزاده جهت پارک اتوبوس‌های شرکت واحد با مسیرهای تعیین شده در نظر گرفته شده است.

وی در پایان و در خصوص ورود و خروج خودروها نیز گفت: ورود خودروهای ناشران و خودروهای حامل کتاب و همچنین کارکنان دارای برچسب ویژه که توسط متصدیان برگزاری نمایشگاه تهیه و برای اتومبیل‌های ناشران در اختیار آنها قرار داده می‌شود، از درب پارکینگ شماره ۴ در خیابان بهشتی و درب‌های ۱۸-۱۹-۲۰ در بزرگراه شهید سلیمانی در نظر گرفته شده است و نیز ورود خودروهای حامل کتاب به نمایشگاه از ساعت ۰۶:۰۰ الی ۰۸:۰۰ بوده و خارج از زمان مذکور می‌بایست از ورود این قبیل خودروها به نمایشگاه جلوگیری نمایند و نیز درب شماره ۱۲ واقع در خیابان قنبرزاده جهت تردد مراجعه کنندگان عابرین پیاده در نظر گرفته شده و انتقال محموله و بار در ساعات کم ترافیک و از یک مقطع خاص از درب پارکینگ شماره ۴ صورت می‌پذیرد.

وی از همشهریان و مراجعه کنندگان خواست برای مراجعه به نمایشگاه کتاب از ناوگان حمل و نقل عمومی به ویژه مترو و اتوبوس و از آوردن و استفاده از وسیله نقلیه شخصی به دلیل محدودیت فضای پارکینگ اجتناب ورزند.

false
true
false
false

true