×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۲ تیر - ۱۴۰۳  
false
true
حریق انبار بزرگ کالا در خیابان فداییان اسلام

حریق انبار بزرگ کالا در خیابان فداییان اسلام

اخبار حوادث پایشگر- سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از وقوع حریق در یک انبار کالا در خیابان فداییان اسلام خبر داد و گفت: این حادثه مورد مصدومی و تلفات جانی نداشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگر ، جلال ملکی از وقوع حریق در یک انبار کالا در خیابان فداییان اسلام خبر داد و گفت: ساعت ۱۶:۲۸ بعداز ظهر امروز یک مورد حریق در یک انبار کالا در خیابان فداییان اسلام، مسیر شمال به جنوب، بعد از آزادگان به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اعلام شد که چهار ایستگاه آتش‌نشانی به‌همراه نردبان هیدرولیکی و خودروی حامل تجهیزات تنفسی و تانکر آب به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: محل حریق، یک انبار به وسعت پنج هزار متر مربع و مسقف بود که دو نیم طبقه نیز داشت که پر از کالا و لوازم و مواد قابل اشتعال بود.

وی اظهار کرد: تمامی این قسمت آتش گرفته بود و حریق به دو نیم طبقه فوقانی نیز سرایت کرده بود و شدت حرارت به قدری بود که باعث دفرمه شدن و تخریب بخشی از سقف‌ها شده بود.

ملکی اظهار کرد: آتش به سرعت در حال گسترش به سایر محل‌ها بود که آتش‌نشانان عملیات خود را آغاز کردند و با اتخاذ تدابیر عملیاتی مناسب خوشبختانه از سرایت و گسترش بیشتر آتش جلوگیری کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه این حادثه مورد مصدومی و تلفات جانی نداشته است، گفت: خوشبختانه اطفا اولیه انجام شده و آتش‌نشانان مشغول لکه‌گیری و ایمن‌سازی کامل محل و تخلیه دود هستند.

false
true
false
false

true