×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳  
false

صاحب امتیاز و مدیر مسوول: شهراد اثنی عشری

نشانی: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان زینالی غربی، خیابان عشوری، پلاک۱۲

کد پستی: ۱۵۷۶۹۶۶۹۱۵

تلفن: ۰۲۱۸۸۵۰۱۶۵۳

 

در دنیای پر شتاب امروز که به عصر انفجار اطلاعات معروف است ، مسلما داشتن اطلاعات و آگاهی از مهم ترین اخبار و رویدادهای روز ایران و جهان ، علاوه بر وسعت بخشیدن به دایره اطلاعات افراد ، موجب اعتبار و منزلت آنها نیز خواهد شد .

امروز اگر چه رسانه های مکتوب مانند مطبوعات همچنان در تحولات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی جامعه نقش مهمی ایفا می کنند، اما رسانه های فعال در فضای مجازی همانند وب سایت های خبری و تحلیلی به دلیل انتشار اخبار و اطلاعات در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون محدودیت مکانی، بدون شک نقش و تاثیر تعیین کننده تری نسبت به سایر رسانه های گروهی در این عرصه ایفا می کنند .

پایگاه خبری و تحلیلی پایشگر که در اواخر سال ۱۳۹۴ پروانه فعالیت رسمی خود را از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرده است ، به عنوان یک رسانه فعال در فضای مجازی می کوشد با احترام به قوانین و مقررات موجود کشور، تولید خبر و محتوا و نیز تحلیل آخرین اخبار روز ایران و جهان را به عنوان مهم ترین هدف و رویکرد خود برگزیند .

ارائه آخرین اخبار و اطلاعات به صورت بی طرفانه، فارغ از دلبستگی های سیاسی و جناحی همچنان هدف اساسی این پایگاه خبری است، زیرا به جد معتقدیم بسیاری از کاربران ، اطلاعات و اخبار مورد نیاز خود را از طریق اینترنت دریافت می کنند .

پایشگر با هدف تولید و انتشار خبر،گزارش،گفتگو و تحلیل حول رویدادهای روز جامعه در حوزه های مختلف اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و فرهنگی و هنری و نیز با شعار” وجدان بیدار جامعه” تلاش می کند ضمن حفظ منافع ملی و احترام به اصول و ارزش های اسلامی، صداقت را به عنوان مهم ترین فاکتور در تولید اخبار و محتوا به کار گیرد .

این پایگاه خبری همچنین آماده است تا با انتشار مقالات، تحلیل ها و گزارش های صاحب نظران و فرهیختگان، زمینه مناسبی را برای تضارب آرا و اندیشه ها فراهم آورد