×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۵ فروردین - ۱۴۰۲  
false
true
فوت ۲ بیمار مبتلا به کرونا/ بستری ۴۷ مبتلای جدید

فوت ۲ بیمار مبتلا به کرونا/ بستری ۴۷ مبتلای جدید

اخبار اجتماعی پایشگر– مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: در شبانه روز گذشته ۹۸ بیمار کووید ۱۹ در کشور شناسایی و ۴۷ بیمار بستری شدند؛ در این بازه زمانی ۲ بیمار نیز جان خود را از دست دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگر، درمان و آموزش پزشکی، ‌از دیروز تا امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۶۴ هزار و ۳۵۰ نفر رسید.

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۴ هزار و ۷۴۹ نفر رسید.

تاکنون هفت میلیون و ۳۳۷ هزار و ۵۴۹ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. ۲۳۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند همچنین تاکنون ۵۵ میلیون و ۲۵ هزار و ۷۹۰ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

تاکنون ۶۵ میلیون و ۱۹۱ هزار و ۶۹۰ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۸۵ هزار و ۴۵۳ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۶۰۴ هزار و ۷۴ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۳۸۱ هزار و ۲۱۷ دُز رسید.

در شبانه روز گذشته نیز ۳ هزار و ۵۵۴ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

اکنون هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز کرونا نیست، چهار شهر در وضعیت نارنجی، ۱۰۲ شهر در وضعیت زرد و ۳۴۲ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

false
true
false
false

true