×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۵ فروردین - ۱۴۰۲  
false
true
هرگونه خرید و فروش امتیاز طرح نهضت ملی مسکن ممنوع است

هرگونه خرید و فروش امتیاز طرح نهضت ملی مسکن ممنوع است

اخبار بانک و بیمه پایشگر– مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: هرگونه خرید و فروش امتیاز طرح نهضت ملی مسکن و سایر طرح‌های حمایتی تامین مسکن وزارت راه و شهرسازی از طریق ثبت‌نام کنندگان در طرح‌ها ممنوع است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگر به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، ایوب اسدالهی ” مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان اظهار کرد: هرگونه خرید و فروش امتیاز طرح نهضت ملی مسکن و سایر طرح‌های حمایتی تامین مسکن وزارت راه و شهرسازی از طریق ثبت‌نام کنندگان در طرح‌ها، مشاورین املاک، افراد و طرق مختلف ممنوع بوده و می‌تواند منجر به ابطال ثبت‌نام اولیه و حذف از طرح‌ها و پروژه‌ها شود.

وی ضمن تاکید بر خودداری از هرگونه خرید و فروش امتیاز این طرح های حمایتی دولت افزود: وزارت راه و شهرسازی هیچگونه مسئولیت و پاسخگویی در برابر فروشندگان و خریداران امتیازها ندارد.

اسدالهی ادامه داد : با توجه به حمایت دولت از فاقدین مسکن با ارائه تسهیلات و زمین رایگان در جهت خانه دار شدن این عزیزان واگذاری و انتقال امتیاز مسکن ملی به غیر، تحت هر عنوان حقوقی، غیر معتبر و ممنوع است و براساس مقررات پیگرد قانونی دارد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان تاکید کرد : اقدام برخی افراد سودجو برای خرید امتیاز مسکن ملی از متقاضیان ارزش معاملاتی ندارد و خرید و فروش آن غیر قانونی است.

وی گفت : از آنجا که برای متقاضیان این واحدها تا زمان اتمام اقساط تسهیلات هیچگونه سندی صادر نمی‌شود چنانچه افراد دارای امتیاز، اقدام به واگذاری امتیاز خود به غیر کنند این کار تخلف محسوب می شود و ضمن برخورد قانونی با فرد متخلف، امتیاز وی باطل می‌شود.

false
true
false
false

true