×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۶ خرداد - ۱۴۰۳  
false
true
همسان با نیاز روز باید برنامه‌ریزی و عمل کنیم

همسان با نیاز روز باید برنامه‌ریزی و عمل کنیم

اخبار بانک و بیمه پایشگر– سرپرست بانک مسکن در همایش سراسری مدیران ارشد بانک گفت: عملکرد بانک باید مطابق با نیاز روز تعریف شود و به ویژه مدیریت مصارف و جا به جایی منابع در استان‌ها را جدی‌تر دنبال و مدیریت کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگر به نقل از خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، اولین همایش سراسری مدیران ارشد بانک در سال ۱۴۰۲ با حضور سرپرست بانک مسکن و اعضای هیات مدیره و هیات عامل برگزار شد.

دکتر علی عسکری در این همایش که با محوریت ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۱ بانک و تبیین سیاست‌ها و برنامه‌ها و چالش‌های پیش رو برگزار شد، گفت: تا به امروز تسهیلاتی که در شهرهای بزرگ و دیگر شهرها در اجرای طرح نهضت ملی مسکن اعطا شده است، به طور متوسط ۳۳۰ میلیون تومان بود که با مصوبه اخیر شورای عالی مسکن و شورای پول و اعتبار، این عدد به ۵۵۰ میلیون تومان رسید که نسبت به متوسط قبلی ۶۶ درصد افزایش یافت؛ بنابراین بر حجم مصارف ما اضافه‌ شد.

سرپرست بانک مسکن با بیان اینکه عملکرد بانک باید مطابق با نیاز روز تعریف و تغییر یابد افزود: بانک تا به امروز قرارداد ۸۴ هزار میلیارد تومان را در طرح نهضت ملی مسکن منعقد کرده است که اگر ۶۰ درصد به آن اضافه کنیم تقریبا این عدد چیزی ما بین ۱۳۰ الی ۱۴۰ هزار میلیارد تومان خواهد شد؛ بنابراین همسان با نیاز روز باید پیش برویم و به ویژه مدیریت مصارف و جا به جایی منابع در استان‌ها را جدی‌تر دنبال و مدیریت کنیم تا ضمن عمل به تعهدات خود، دراین حوزه دچار عدم تعادل نشویم.

لازم به ذکر است، در این همایش پنل‌های مختلف هم اندیشی و بررسی راهکارهای نوین بانکداری از جمله بانکداری الکترونیک و خدمات کارمزد محور برگزار شد و در انتها نیز از مدیریت‌های برتر در ارزیابی عملکرد شش ماهه دوم سال ۱۴۰۱ قدردانی صورت گرفت.

false
true
false
false

true