×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ اسفند - ۱۴۰۲  
false
true
یکی دیگر از مأموران انتظامی حادثه تروریستی کرمان شهید شد

یکی دیگر از مأموران انتظامی حادثه تروریستی کرمان شهید شد

اخبار اجتماعی پایشگر- فرمانده انتظامی استان کرمان از شهادت سرهنگ علی محمدی یکی دیگر از ماموران انتظامی مجروح حادثه تروریستی گلزار شهدای این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگر، فرمانده انتظامی استان کرمان از شهادت سرهنگ “علی محمدی” یکی دیگر از ماموران انتظامی مجروح شده در حادثه تروریستی گلزار شهدا کرمان خبر داد.

سردار ناصر فرشید در گفت‌وگو با تسنیم از شهادت یکی دیگر از ماموران انتظامی مجروح شده در حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان خبر داد و اظهار داشت: سرهنگ علی محمدی صبح امروز پس از چندین هفته بستری در بیمارستان به خیل شهدا پیوست.

وی با اشاره به اینکه این شهید بزرگوار یکی دیگر از ماموران جان برکف یگان امداد مجموعه انتظامی استان کرمان و از جمله افراد مصدوم شده در جریان حادثه تروریستی گلزار شهدا بود، گفت: سرهنگ علی محمدی چندین هفته بستری در بیمارستان بود.

فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه در این انفجار تروریستی در ابتدا سه تن از نیروهای انتظامی استان کرمان به شهادت رسیدند، افزود: سرهنگ دوم مهدی علوی، ستوان یکم رضا مداح و ستوان یکم محمدپورشیخعلی از شهیدان این حادثه تروریستی بودند که در نیروی انتظامی و تامین امنیت فعالیت داشتند.

وی با اشاره به اینکه سرهنگ‌ محمدعلی ضیاءالدینی یکی دیگر از شهدای انتظامی استان کرمان در این انفجار تروریستی بود، گفت: این شهید بزرگوار به دلیل اصابت ترکش مجروح و در آی سی یو بیمارستان شهید باهنر کرمان بستری شده بود که با تایید مرگ مغزی وی اعضای بدن این شهید به بیماران نیازمند اهدا شد.

فرشید با بیان اینکه با شهادت سرهنگ علی محمدی یکی دیگر از ماموران انتظامی استان کرمان تعداد شهدای انتظامی استان کرمان در این انفجار تروریستی به پنج نفر رسید، بیان کرد: در حال حاضر هیچ مصدوم دیگری از این انفجار از مجموعه انتظامی در بیمارستان بستری نیست.

فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: این همرزم عزیزمان اهل شهر کرمان و از نیروهای پر تلاش یگان امداد بود که ضمن تبریک و تسلیت شهادت وی به خانواده عزیز و دیگر همرزمان مجموعه انتظامی زمان و مکان تشییع و خاکسپاری اش اعلام خواهد شد.

شهید محمدی ساکن کرمان و دارای سه فرزند دختر و یک فرزند پسر است.

false
true
false
false

true