×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۲ تیر - ۱۴۰۳  
false
true
۱۲۰ هزار هیات مذهبی در سطح کشور برنامه‌های ماه محرم را برگزار می‌کنند/ اعزام ۱۰ هزار مبلغ

۱۲۰ هزار هیات مذهبی در سطح کشور برنامه‌های ماه محرم را برگزار می‌کنند/ اعزام ۱۰ هزار مبلغ

اخبار فرهنگی هنری پایشگر– قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه امسال مردم در ۱۲۰ هزار هیات مذهبی عزاداری می‌کنند، از اعزام ۱۰ هزار مبلغ به سراسر کشور خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگر ، حجت الاسلام روح الله حریزاوی با اشاره به اینکه همزمان با نخستین روزهای ماه محرم شاهد اعزام ده هزار نفر از مبلغان و روحانیان خدوم و انقلابی از قم و دیگر مراجع تبلیغی به سراسر کشورمان بودیم، تاکید کرد: برنامه‌های تبیینی و توجیهی برای این افراد قبل از ماه محرم برگزار شده است.

قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه مجموعاً ۴۰ هزار نفر در ماه محرم برای برنامه‌های تبلیغی و مذهبی در سراسر کشور اعزام شده‌اند، گفت: ۱۲۰ هزار هیأت مذهبی و مواکب اهل بیت (ع) در طول ماه محرم در حال خدمت رسانی به مردم سراسر ایران اسلامی هستند.

حریزاوی با بیان اینکه امسال نیز مانند هر سال شاهد حضور پیوسته مردم در دلدادگی عاشقان امام حسین (ع) در سراسر کشور خواهیم بود، ابراز داشت: مردم ما هر گاه در صحنه حضور داشته‌اند، شاهد اتفاقات خوبی بودیم که مراسم ماه محرم از این دست حضورها و رویدادها است.

وی در ادامه بیان کرد: آنچه به عنوان مأموریت امروز جریان تبلیغ دین در سراسر کشور، رخ نمایی می‌کند، پیگیری گفتمان مقاومت و تاکید بر عظمت خون سید الشهدا (ع) برای حرکت دادن به توده‌ها است خصوصاً که در سال گذشته شاهد جنایت‌های صهیونیست‌ها در غزه بوده و هستیم.

قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی همچنین با بیان اینکه امیدواریم این حضور میلیونی مردم در ماه محرم یک پاسخ و ابراز انزجار از صهیونیسم بین‌المللی نیز در کنار عزاداری ماه محرم باشد، افزود: مبلغان اعزامی به سراسر کشور نیز مقوله مهم تبیین گفتمان مقاومت را در دستور کار قرار خواهند داد.

false
true
false
false

true